Carrer del Teatre, 10
Inca
971963777
De dilluns a divendres de 9 a 13h i de 16 a 18h
+34 972 27 91 38
de dimarts a divendres de 10 a 14h.
Helena Coma hcoma@olot.cat
+34 93 384 40 22
dill- div de 9.30-14h i 15-17h
Joan Oliveras Pi joliveras@badalona.cat
971 219 699
Mireia Rosa Ferriol m.ferriol@teatreprincipal.com
+34 93 745 31 50
de 10 a 13 h.
Alejandra Blanco taquilla@ajsabadell.cat
Alejandra Blanco mblanco@ajsabadell.cat
937 33 81 40 / 686 63 56 85
dil-dj:de 9.30h a 18.00h i dv. de 9.30h a 15h
Carrer Jaume Huguet 10
Valls
+34 977636003
8 - 15 h de dilluns a divendres
Vanessa Gatell vgatell@valls.cat
+34 93 814 19 52
10 a 14h
Mercè Soler msoler@vilanova.cat
C/ Hospital nº 51
Barcelona
+34 93 309 75 38
De dilluns a dijous de 9 a 18h i divendres de 9 a 14h excepte festius
Verónica Gómez vgomez@focus.cat
C/ President Companys, 27
Santa Coloma de Gramenet
934 62 40 00
Martí Font Carbó fontcm@gramenet.cat
C/ Montllor i Pujal 103
Sabadell
670920501
Tardes a partir de les 16h.
Gemma Salabert salavertg@hotmail.com
Rambla Nova, 11
Tarragona
977 29 61 00
Lluïsa Fuentes lfuentes@tarragona.cat
Núria Gurrera ngurrera@tarragona.cat
+34 93 384 40 22
dill- div de 9.30-14h i 15-17h
Joan Oliveras Pi joliveras@badalona.cat
Av. del Pla del Vinyet, 48
Sant Cugat del Vallès
+34 935891268
Aurèlia Sebastià Blasco teatre-auditori@santcugat.cat
Parc de la Ciutadella
Barcelona
+34 932256786
Horaris d'assessorament: VISITA LLIURE: Dll a Div de 10:00 a 17:00/ VISITA COMENTADA: Dill a Div 09:00 a 13:30
Lluís Cantón (Consultes visites lliures) zooclub@bsmsa.cat
Equip Educatiu Zoo (Consultes Visita Comentada) escolazoo@bsmsa.cat