C/ del Roser, 19
Olot
972279138
de dimarts a divendres de 10 a 14h.
Helena Coma hcoma@olot.cat
Passeig Canalejas, 3
Girona
Castell de Montjuïc / Ctra. de Montjuïc, 52
Barcelona
933023553
De dilluns a divendres de 10h a 14h
Clàudia Mera claudia@modiband.com
Carrer de Sant Lluís, 58
Sant Lluís
971150950, ext. 6383
De dilluns a divendres de 8.30 a 14 h
Virgínia Seguí Ferrer virginia@ajsantlluis.org
Mossèn Jacint Verdaguer, 18
Cornellà de Llobregat
933770112
10 a 14h
c/ Sant Domènec, 2
Seu d'Urgell
Zuloaga plaza, 1
Donostia-San Sebastián
943481561
De lunes a viernes: 12:00-14:00
Passeig Olímpic, 5-7
Barcelona
934262089
09h -18 h
Teresa Sala tsala@bsmsa.cat
Neopàtria 54
Barcelona
Carrer de la Llum 2-26, Cerdanyola del Vallès
Cerdanyola del Vallès
935924071
Matins de 10:30 h. a 13:00 h.
Oficina de Comunicació i Divulgació . communications@cells.es

Tarragona Jove

Plaça de la font, 1
Tarragona
977251873
De dilluns a divendres de 9.30 a 14.00 hores Dimarts i dijous de 16.30 a 19.00 hores...
Georgina López glopez@tarragona.cat
Isaac Fernández ifernandez@tarragona.cat
c/ Gaudí, 15
Terrassa
937338140
dil-dj:de 9.30h a 18.00h i dv. de 9.30h a 15h
Carrer Sant Jordi, 9
El Vendrell
977665684
De dilluns a divendres de 10h a 14h
Àngels Rodon arodon@elvendrell.net
Plaça del Carme, 14
Tàrrega
973310731
De 10 a 15 hores
Teresa Garcia Bosch tgarciab@tarrega.cat
Anna Bonastre abonastre@tarrega.cat
Av. Rei en Jaume, 118
Cardedeu
662075604
De dimecres a divendres de 9 a 14h.
Olga Vinyals Martori vinyalsmo@cardedeu.cat
Passeig de Ribera, 11
Tortosa
977510144
De dilluns a divendres de 9 a 14 h
Rocío Caballero rcaballero@tortosa.cat
972820167
De 10h A 12h de dilluns a divendres.
Cultura Sant Feliu de Guíxols cultura@guixols.cat