Ajuntament de Blanes

Passeig de Dintre, 29
Blanes (Girona)
972358473
Annabel Catalán acatalan@blanes.cat
Yolanda Fontanillas Hoyo yfontanillas@blanes.cat

Ajuntament de Tarragona

Plaça de la Font, 1
Tarragona
977 29 61 00
Lluïsa Fuentes lfuentes@tarragona.cat
Núria Gurrera ngurrera@tarragona.cat
Av Josep Tarradellas, 17
Viladecans
+34 936 594 160
De dilluns a divendres de 10h a 14h.
Xavier Campón xcamponb@viqual.cat
Samanta Castilla scastillam@viqual.cat
Albert Martí Panadès amartip@viqual.cat
C/ Canal, 25
Banyoles
+34 972 58 18 48
Rambla Just Oliveras, 56
L'Hospitalet de Llobregat
+34 93 403 29 30
De 9 a 15 h
Ariadna Cruz acruz@l-h.cat
C/ de Rafael de Casanovas, 5
Santa Coloma de Gramenet
934 62 40 00
Martí Font Carbó fontcm@gramenet.cat
+34 972 50 19 11
De dilluns a divendres de 10 a 14 h.
Aina Baig Caamaño abaig@figueres.org
Passeig de la Devesa, 35
Girona
+34 972 20 76 34
de dilluns a divendres de 9 a 14 hores
+34 977665684
De dilluns a divendres de 10h a 14h
Àngels Rodon arodon@elvendrell.net
-
dil-dj:de 9.30h a 18.00h i dv. de 9.30h a 15.30h
+34 938140000
De 10 a 14h
Mercè Soler msoler@vilanova.cat
Plaça Frederic Mompou, 1
Vila-seca
973 53 00 25
De 09.00 a 13.00 hores
Mònica Valls Huguet cultura@cerverapaeria.cat
+34 973 700 639
De dilluns a divendres de 17.30h a 20.30h
Roser Gort rgort@paeria.cat
+34 977665684
De dilluns a divendres de 10h a 14h
Àngels Rodon arodon@elvendrell.net