Port Adriano Mallorca Festival

El Toro s/n
Calvià (Mallorca)

Primavera Sound

Carrer d'Àlaba, 140 2-4
Barcelona
93 301 00 90
dilluns i dijous: 9.30 a 14h.
Carrer de la Rasa, 64
Terrassa
-
dil-dj:de 9.30h a 18.00h i dv. de 9.30h a 15.30h
C/ del Roser, 19
Olot
+34 972 27 91 38
de dimarts a divendres de 10 a 14h.
Helena Coma hcoma@olot.cat
Plaça Reial, 17
Barcelona
+34 933191789
De 13 a 19h
Passeig Canalejas, 3
Girona
+34 972207754
Maria Àngels Buisac taquilla@laplaneta.net
Castell de Montjuïc / Ctra. de Montjuïc, 52
Barcelona
933 02 35 53
De dilluns a divendres de 10h a 14h
Clàudia Mera claudia@modiband.com

Sala Montjuïc - Cinema a la fresca

C/Camps i Fabrés 3-11, 2on-8ª
Barcelona
933 02 35 53
De dilluns a divendres de 10h a 14h
Clàudia Mera claudia@modiband.com
c/ Sant Domènec, 2
Seu d'Urgell
973 35 00 10
Albert Galindo agalindo@aj-laseu.cat
Passeig Olímpic, 5-7
Barcelona
934262089
09h -18 h
Teresa Sala tsala@bsmsa.cat
Mario Ferrer mferrerm@bsmsa.cat
Neopàtria 54
Barcelona
c/ Gaudí, 15
Terrassa
937 33 81 40 / 686 63 56 85
dil-dj:de 9.30h a 18.00h i dv. de 9.30h a 15h
Carrer Sant Jordi, 9
El Vendrell
+34 977665684
De dilluns a divendres de 10h a 14h
Àngels Rodon arodon@elvendrell.net
Plaça del Carme, 14
Tàrrega
973310731
De 10 a 15 hores
Teresa Garcia tgarciab@tarrega.cat
Anna Bonastre abonastre@tarrega.cat
Av. Catalunya, S/N
Tarragona
977 29 61 00
Lluïsa Fuentes lfuentes@tarragona.cat
Núria Gurrera ngurrera@tarragona.cat